De was doen is zeker geen goedkoop geintje. Buiten de energie en water die er verbruikt worden moet er natuurlijk ook nog het prijzige wasmiddel aan te pas komen. Tijd om te besparen dus: met deze deal kan je een heleboel goedkope wasjes draaien! Deze grootverpakking is goed voor tot wel 230 wasbeurten!
Ongeëvenaarde waskracht
De unieke waspoeder van A+ Professional zorgt er voor dat uw wasgoed stralend schoon uit de was komt. Uw kleding wordt bij 30°C helder schoon. De waspoeder zorgt er niet alleen voor dat vuil zich niet kan hechten en vlekken niet intrekken, maar zorgt er ook voor dat uw kleding er uit blijft zien als nieuw. Dit waspoeder is ontwikkeld voor de witte was (regulier) of gekleurde was (kleur) en geeft de kleding een diepe reiniging.
Goed voor 230 wasbeurten en minimaal 170 wasbeurten
De formule van deze A+ Professional productlijn is zo samengesteld dat het maar liefst 230 wasbeurten kan meegaan bij zuinig gebruik. Dit zuinige gebruik gaat niet ten koste van het wasresultaat.
















