Een col die niet in je nek knelt
Houd je niet van een hoge col die opkruipt of benauwt? Deze trui heeft juist een lage col: de kraag sluit netjes om je nek, blijft keurig liggen en geeft je outfit meteen een verzorgde uitstraling. Warm genoeg voor een koude dag, nooit snikheet.
Prettig materiaal, perfecte pasvorm
De stof is 80% viscose en 20% polyester: zacht, licht en met een lichte stretch die meebeweegt met je armen en schouders. Hij zit nergens strak en houdt zijn vorm, ook nadat hij een paar keer door de was is geweest.
Van kantoor tot bank
Gooi hem over een jeans voor een relaxte zaterdag, of draag hem onder een blazer of colbert voor een afspraak. Doordat het breisel fijn en effen is, staat de trui niet dik onder een jas en blijft de look strak.
Kiezen in kleur en maat
De trui is er in meerdere kleuren, van klassiek zwart en navy tot warmere tinten, en in de maten M tot en met 3XL. De trui valt normaal, dus je bestelt gewoon je vertrouwde maat.
| Merk | Mario Russo |
| Materiaal | 80% viscose en 20% polyester |
| Kraagtype | Lage col |
| Kraaghoogte | Circa 3 cm |
| Pasvorm | Regular fit met lichte stretch |
| Pasvormadvies | Valt normaal |
| Breisel | Fijn gebreid |
| Dessin | Effen |
| Mouwlengte | Lange mouw |
| Sluiting | Geen sluiting |
| Zakken | Geen zakken |
| Wasvoorschrift | Machinewas op 30 °C |
| Beschikbare maten | M, L, XL, XXL, 3XL |
| Let op | Was op lage temperatuur en droog liggend, zo blijven kleur en model het mooist |
| EAN | 8720168686947 |
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Schrijf een beoordeling
Laatst bekeken
Ook interessant uit Kleding en accessoires
Bekijk allesJouw verlanglijstje
Bekijk allesBlader door onze categorieën
🎁 Er staat een verrassing voor je klaar
Ontvang je verrassing per e-mail en ontvang onze dagdeals!
Gelukt, je staat op de lijst.































